Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pro zájemce o faustball

Chcete si vyzkoušet tuto hru ? Chcete hrát v místě bydliště ?

Můžete se obrátit na CfA a domluvit konkrétní pomoc pro nově vznikající oddíl. Přijedeme na besedu, herní ukázku, domluvíme Vaši účast na tréninku ...

Chcete si vyzkoušet tuto hru a zapojit se do přípravy bundesligového týmu FaC Zdechovice ?

 Pokud bydlíte v blízkosti tréninkového centra ve Zdechovicích, můžete se zapojit přímo do tréninků s tímto týmem. Můžete využít i jednoho z termínů společného soustředění širších výběrů žen a mužů a přijet si tuto hru vyzkoušet. I my máme zájem o rozšíření hráčské základny.

NABÍDKA nově vzniklým klubům a školám :

Pokud se rozhodnete založit tým - dospělých ,popř. dětí - můžete se obrátit na Českou faustballovou asociaci, která Vám ráda pomůže s materiálním zajištěním pro začátek provozu tohoto sportu - míče, pásky. Žádné jiné materiální vybavení není pro náš sport potřeba !!! Z Vaší strany je však potřeba nadšení a ochota se něco naučit. Česká faustballová asociace - po dohodě s Vámi- může zajistit i herní ukázku u Vás ve škole, v obci.  

Spolupracujeme s výrobci míčů - rakouskou firmou Sportastic. Partnerem Českého faustballu je výrobce sportovního oblečení dánská firma Hummel. Můžeme zajistit vybavení hráčů Vašeho nově vzniklého klubu. Stačí se zaregistrovat na webu CfA, popř,kontaktovat CfA.

 
 

 

Jazyky

ČeštinaEnglishDeutsch


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>


Statistiky

Online: 6
Celkem: 369278
Měsíc: 8744
Den: 289