Jdi na obsah Jdi na menu
 


MISTROVSTVÍ SVĚTA 2019 - muži- Švýcarsko

Srpen 2019 je svátkem všech hráčů faustballu. 18 nejlepších týmů ze všech kontinentů se sejde ve Švýcarsku - městě Wünterthur, aby v týdenním měření sil našly nového krále této hry. Obhájce trofeje Německo patří k největším favoritům. Domácí Švýcarsko bude chtít protrhnout  finálovou smůlu, kterou v posledních letech na šampionátech zaznamenali právě v souboji s Německem ( ME, Světové hry ). Již v této sezoně představili Rakušané nově sestavený tým,který se bude chtít vrátit na stupně nejvyšší. Na medaile myslí i Brazilci, Argentinci, Chilané...

 Náš tým chce potvrdit velmi dobré výsledky a předvedenou hru na evropských šampionátech. . Naším cílem je umístění do 10.místa  ( mezi evropskými týmy udržet 5.místo ). Každý posun dopředu by byl velkým úspěchem týmu. Šampionát bude pro některé hráče zároveň poslední reprezentační akcí . Naopak, pro některé to bude dosud největší sportovní zážitek v dosavadní kariéře. Realizační tým se těší i na návrat některých hráčů z dlouhodobých zahraničních studijních a pracovních pobytů ,kteří by měli osvěžit hru našeho týmu.

 

Nominace týmu ČR  - bude uveřejněna po závěrečném soustředění.