Jdi na obsah Jdi na menu
 


Archiv

Nalezené příspěvky

Mistrovství světa U18 - 2020 -RAKOUSKO

12. 1. 2020

V konkurenci 16 týmů z celého světa se letos v červenci poprvé představí i náš reprezentační tým juniorek. Ty, ač neprošly kvalifikací, dostaly od světové federace divokou kartu - na základě jejich výkonnosti při EM 2019. 

Šampionát se uskuteční v rakouském Grieskirchenu, který je baštou faustballu a zárukou dobré organizace. Pokud budete chtít přijet povzbudit naše hráčky, máte ( díky vzdálenosti ) největší příležitost právě zde.

Nominace výběru ČR :  smečařky - Nikola Formanová, Nikola Marková, Aneta Rychterová

                                       nahrávačky - Natálie Faltysová, Jasmin Ilse Haschert

                                      zadní - Nikola Faltysová, Alena Opálková, Adéla Kozubková

Realizační tým :

V jednání je ještě možná účast hráček žijících ve Švýcarsku a Rakousku - ta by obsadila zbylá dvě volná místa. 

 

Mistrovství světa -ženy 2020- CHILE

12. 1. 2020

V listopadovém termínu se zúčastní reprezentační výběr žen ČR šampionátu na jihoamerickém kontinentu. Výběr žen, doplněný spěšnými juniorkami si účast vybojoval. Realizační tým nyní musí zabezpečit finanční prostředky, aby potvrdil sportovní výsledek týmu, který si vybojoval účast na posledním evropském šampionátu. Bohužel, je mnohdy finanční aspekt mocnější než sportovní. S pomocí státu se v našem případě nedá počítat, proto hledáme mezi případnými partnery pomocnou ruku na úhradu letenek.

Nominace týmu ČR - bude zveřejněna po posledním soustředění .

Širší nominace - v té jsou všechny ženy z loňského mistrovství Evropy + juniorky

 

MISTROVSTVÍ EVROPY 2020-muži

12. 1. 2020

V nezvyklém termínu se letos uskuteční finálový turnaj Mistrovství Evropy mužů v Itálii. Pro domácí tým se jedná -po úspěchu na světovém šampionátu - o velmi prestižní akci. Po dobrých zkušenostech z posledního evropského šampionátu s rozšířeným počtem 10 účastníků, navazuje federace i v tomto roce. Vedle nejlepší evropské pětky - Německo, Rakousko, Švýcarsko,Itálie a Česká republika - se bojů zúčastní Polsko, Srbsko, Holandsko, Dánsko, Belgie. Před branami finálového turnaje skončily týmy Ruska, Španělska, Ukrajiny a Řecka.

Nominace týmu ČR - bude známa po závěrečném soustředění. Věříme, že se v týmu objeví opory minulých let i noví hráči, kteří by navázali v budoucnu na úspěchy našeho týmu.

 

Nalezené složky

Nebyly nalezeny žádné složky